Size bir telefon kadar yakınız
0537 635 82 82
0216 421 25 16
Dil Seçin
trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Adaklık Kurbanlıklar Hakkında Bilmek İstedikleriniz
Firmanızda en çok neye önem verirsiniz?
Adaklık kurban satışı ve kesimi konusunda hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutmuştur.
Sattığınız Adaklık kurbanlar sağlıklı mı?
Adaklık kurbanlarımızın tamamı her ay düzenli veteriner kontrolüne girmektedir. Adak kurban ihtiyacınızı beklentilerinizin üstünde karşılayacağımıza emin olabilirsiniz. Hayvanlarımız gün içerisinde gezen ağıla tıkılı kalmayan hayvanlardır. Bu yüzden de etinin lezzeti tartışılmayacak kadar mükemmeldir.
Şüphesiz hijyen çok önemli hayvanları nasıl bir ortamda kesiyorsunuz?
Adaklık kurbanlarınızı güvenle alabilmeniz adına ağıllarımızın temizliğine, kesimhanelerimize, hayvanların sağlığına her zaman dikkat ettik. Adaklık kurbanlarımızın tamamı her ay düzenli veteriner kontrolüne girmektedir.
Adak kurban kesimi için ücret alıyor musunuz?
Eğer ki İstanbul da ikamet ediyorsanız ücretsiz kesim ve teslimat hizmetimiz sayesinde sizi memnun etmeyi başardık.
Ekecik Adak olarak hedefiniz nedir?
Kesimhanelerimizi görsellerini resmi web sitemizde yer vererek müşterilerimizin bize güvenmesini hedefledik ve başardık. Günümüzün değişen ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak adına birçok değişikliğe açık bir firma halini aldık. Anadolu yakası adak kurban konusunda uygun fiyat ve garantili işçilik hizmetini sunarak her yıl hedeflediğimiz müşteri kitlemize ulaştık.
Kurbanlarınız fiyat bakımından uygun mu?
Firmamız değişen müşteri ihtiyaçlarını standartların üstünde karşılamayı hedeflemektedir. Zaman kaybı yaşamadan ve daha uygun fiyatlara adağınızı kestirmenin kolaylıkları üzerine ar-ge çalışmalarımız devam etmektedir.
Anadolu yakası satışları için hedefiniz nedir?
Anadolu adak kurban satış yeri konusunda alternatif firmaların en üstüne çıkmayı gerek hayvanlarımız ile gerek hizmetlerimiz ile hedeflemekteyiz.
Yeniliklere açık bir fima mısınız?
Firmamız piyasada adak kurban konusunda bilinen ve markalaşmış firma konumunda olmayı düşünen yeniliğe açık bir firmadır.